Rezerwacje

Poniższe warunki i zasady rezerwacji obowiązują przy rezerwacjach bezpośrednio przez kontakt z Lawendowy Hostel Wrocław, warunki dotyczące zasad anulacji rezerwacji oraz przedpłaty mogą różnić się jeśli rezerwacja została dokonana przez inne strony niż www.lawendowyhostel.pl

W celu dokonania rezerwacji indywidualnej konieczne jest podanie danych osobowych: imienia, nazwiska, telefonu kontaktowego,  e-maila w celu potwierdzenia rezerwacji i godziny przyjazdu, oraz weryfikacji rezerwującego podczas zameldowania w Hostelu.

Informujemy że od chwili dokonania rezerwacji czyli podania danych osobowych Administratorem tych danych niezbędnych do tego aby rezerwacja została wprowadzona do systemu hostelowego jest PHU MIDAS Robert Staszewski ul. Żelazna 58/62/1221, 00-866 Warszawa. Każdej osobie, której dane osobowe są przetwarzane przez Administratora, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i prawo do poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia danych osobowych jej dotyczących.

Rezerwacja indywidualna będzie miała status gwarantowanej w chwili, gdy na konto PHU MIDAS Robert Staszewski wpłynie równowartość zapłaty za pierwszą dobę.  W terminach, w których obsługa wskaże (np. okres sylwestrowy, w terminach festiwali związanych z dużych obłożeniem, weekendów majowych i innych tzw. długich weekendów) dla zagwarantowania rezerwacji wymagana jest przedpłata 100% wartości rezerwacji dla jej zagwarantowania.

ZASADY ANULACJI – rezerwacja może być anulowana do godziny 18 na 3 dni przed planowanym przyjazdem, wówczas Hostel zwróci wcześniej wpłaconą przedpłatę. Jeśli rezerwacja zostanie anulowana w późniejszym terminie, Hostel ma prawo zatrzymać całość wpłaconej przedpłaty. Gdyby z przyczyn niezależnych od Hostelu chcieli Państwo zrezygnować z rezerwacji po  wcześniejszym zameldowaniu i uiszczeniu opłaty za nocleg, wówczas Hostel ma prawo zatrzymać całość opłaty za jedną dobę.

REKLAMACJE – wszelkie uwagi i reklamacje prosimy kierować na adres e-mail biuro@lawendowyhoste.pl Kwestie sporne reguluje kodeks cywilny